Sales Representative - Philip Morris - Targu Jiu

Obiectivul principal:

Dezvoltarea afacerii companiei în aria repartizată prin realizarea volumelor de vânzări şi stabilirea relaţiilor de parteneriat cu toţi clienţii alocaţi, respectând standardele şi politicile companiei.

Responsabilităţi principale:
  • Gestionarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi;
  • Vizitarea clienţilor arondaţi, conform rutei desemnate;
  • Realizarea obiectivelor de vânzări setate în zona repartizată;
  • Închiderea procesului de vânzare prin recuperarea în întregime a contravalorii facturilor la toţi clienţii din portofoliu.

Contractul va fi pe o periodata nedeterminta;

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv (salariu fix, bonusuri în funcţie de performanţă, tichete de masă);
  • Instrumente de lucru performante;
  • Oportunitate de a lucra într-un mediu orientat spre excelenţă;
  • Şansa de a beneficia de pregătire consistentă în domeniul vânzărilor asigurată de o echipă profesionistă;
  • Susţinere în construirea unei cariere de succes.

  • Bune abilităţi de comunicare şi adaptare la interlocutor;

  • Responsabilitate faţă de munca proprie şi orientare spre atingerea rezultatelor dorite;
  • Disponibilitate pentru o activitate preponderent de teren;
  • Studii medii finalizate (Diploma de Bacalaureat care să ateste finalizarea studiilor);
  • Permis de conducere – categoria B;
  • Constituie avantaj experienţa profesională în domenii care presupun relaţionare cu clienţii.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال